Wandje Nr.2

Er staat weer een mooi wandje, dankzij het klus team o.l.v. onze voorzitter Reinier
Untitled

Facebook

Op onze Facebook pagina worden regelmatig nieuwe berichten geplaatst. Vergeet dus niet om hier met enige regelmaat op te kijken. Vanmiddag heeft deze een nieuwe banner gekregen. Eentje die beter de verschillende disciplines laat zien. Check it out!

Screen Shot 2017-02-16 at 14.29.11

"Unieke mensen, maken sporten bijzonder"

Vanmorgen het mailtje verstuurd ter bevestiging. Schietvereniging Beemte Broekland zal deelnemen aan het sportevenement "Bijzondere Sporten voor Unieke Mensen" in Apeldoorn die plaats vindt op d.d. zondag 9 april.

De discipline boogschieten zal haar steentje bijdragen tot het verzorgen van een clinic in deze mooie sport. Verdere info volgt, aanspreekpunt en coördinatie op deze dag zal bij Maira liggen.

door: Arthur Vrij

16667781_1265205793559609_567623723_o

Mooie kansen voor iedereen

"Vandaag in gesprek geweest met de Sportraad van de Gemeente Apeldoorn. Een oriënterend gesprek,Wie zijn we? Waar denken we aan? En hoe wordt dat ontvangen? Mooie gesprekken, enthousiaste reacties.

Als schietvereniging Beemte Broekland willen we een breder draagvlak, en een bijdrage voor de maatschappij. Met de diverse disciplines in huis, Maira met haar ervaring als trainer op hoog niveau plus een locatie met vele mogelijkheden nog geen gelopen race maar een goede mix voor een mooie aftrap. Een mix die past binnen de gedachten van de gemeente en de provincie. Een mix waarbij we kunnen rekenen op de steun van de Sportraad waar mogelijk. " Biedt unieke sporters een bijzondere kans".

Naast het laten groeien van een jeugdafdeling voor de handboog en lucht gaan we de plannen verder ontwikkelen voor het bieden van een mooie sport aan mensen met een beperking. Vandaag werd bevestigd dat hier vraag naar is, dus waarom zouden we het laten.
Maira bedankt voor je input tijdens het gesprek."

door: Arthur Vrij

Mathews Halon 32 is uit!!!

Mathews heeft het weer gedaan…een schitterende opvolger uitgebracht. De Mathews Halon 32! De boog voor 2017 en niet voor niets: 7 inch peeshoogte, daardoor erg precies en makkelijk te hanteren. Super stil doordat er erg nauwkeurige toleranties worden gebruikt…en snel, maar liefst 335 Fps (111 meter/sec)! Een perfecte boog voor elke vorm van handboogschieten, voor de schutter die hoge verwachtingen heeft...

Nu te koop bij 3D Archery Atelier in Loenen.
16586829_1265205963559592_382814421_o

Kantine update II

Hierbij weer wat foto's van de voorgang vwb onze nieuwe kantine (met bar). Met dank aan de hardwerkende mannen!
IMG_1575
IMG_1576
IMG_1590

Kantine update

Vanavond heeft Reinier de achterwand in onze nieuwe kantine voorzien van isolatie en een fraaie achterwand. "Maandag ff behang erop, en de bar maken…kunnen we er in". Goed bezig!
16466007_10211976787363383_497310470_o

Nieuwe website SvBB

Vandaag is onze nieuwe website gelanceerd : www.svbeemtebroekland.nl